Weeblook symbol

ویبلوک در یک نگاه

ویبلوک (به انگلیسی: Weeblook) یه پلتفرم قدرتمند تحت وب است که امکانات زیادی از جمله موتور جستجوی ویبلوک ، ابزار ثبت و مدیریت سایت ، پیام رسان ویبلوک و تبلیغات را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است.

حساب ویبلوک

هر فرد می‌تواند با دراختیار داشتن یک آدرس ایمیل معتبر، یک حساب کاربری ویبلوک داشته باشد تا با استفاده از آن بتواند به همه سرویس‌های ویبلوک دسترسی داشته باشد.

موتور جستجوگر ویبلوک

ابزاری برای جستجو و ثبت سایت ها است که به مدیران و صاحبان سایت های اینترنتی کمک می‌کند تا با ثبت سایت خود در ویبلوک ، سایت خود را به میلیون ها کاربر اینترنتی معرفی کنند.

کاربران ویبلوک نیز میتوانند با جستجوی عناوین مورد نظر خود مانند (اخبار ، پوشاک ، ورزش ، کالا و ... ) سایت های مرتبطی را که قبلا در ویبلوک ثبت و تایید شده اند ، پیدا کرده و از آنها بهره ببرند.

یکی از مزیت‌های اصلی موتور جستجوی ویبلوک نسبت به سایر موتورهای جستجو این است که ویبلوک بر خلاف سایر موتور های جستجو تنها از طریق تعداد دفعات بازدید ، سایت ها را رتبه بندی نمیکند بلکه به کمک کاربران خود ، 5 شاخصه اصلی بهترین طراحی ، بهترین قابلیت استفاده ، بهترین خلاقیت ، بهترین محتوا و در نهایت بیشترین بازدید را برای سنجش میزان کارایی و سودمندی سایت های مختلف ، مورد بررسی قرار داده ، رتبه بندی کرده و در اختیار کاربران قرار میدهد.

پیام رسان ویبلوک

صرفا یک ابزار پیام رسان برای کاربران ویبلوک است که آنها را قادر میسازد که در قالب ویبلوک با هم تبادل اطلاعات کنند . همچنین ویبلوک وظیفه اطلاع رسانی و انتقال پیام به کاربران را از این طریق انجام می دهد .

تبلیغات

یک ابزار برای مدیران سایت ها جهت اطلاع رسانی بیشتر سایت ها می باشد . آن دسته از مدیرانی که در ویبلوک به دنبال معرفی کالا و خدمات خود هستند ، میتوانند از این امکان ویبلوک استفاده کنند .تبلیغات در ویبلوک بهترین راه برای ترویج دادن استفاده از سایت، کالا و خدمات مورد نظر است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت تماس با ما مراجعه فرمایید.

کلام آخر

کافیست عضو ویبلوک شوید تا از تمامی امکانات ویبلوک شامل یک موتور جستجوگر به روز ، یک شبکه اجتماعی پویا با حساب کاربری منحصر به فرد ، ابزار های ویژه ثبت سایت و رتبه بندی دقیق سایت ها از دیدگاه کاربران و غیره به طور همزمان بهره مند شوید .